Elektrostatik Toz Boya Yedek Parçaları

 

 

sonraki ürün>>>
ElektrosisMak adlı kişiyi Twitter'da takip et

Elektrostatik Toz Boya Kabini Filtreleri

Filtre Çeşitlerimiz:
·        
Teflon Filtreelektrostatik toz boya kabin filtrelerimiz pile sayısı ve malzeme kalitesi olarak rakiplerine göre üstündür. boyama kabini filtresi patlaç sisteme uygundur. kabin filitresi değişik ebatlarda imal edilebilmektedir.
·         Kağıt Filtre
·        
Flanşlı Filtre
·        
Saplamalı Filtre


Firmamız, Elektrosis Marka cihazların yedek parçaları yanında, diğer markalara da uyumlu orijinal malzemeden imal edilmiş yedek parçalar da üretmektedir. 
Teknik servis ekibimiz ihtiyacınız olabilecek bir çok yedek parçayı, anında stoktan teslim edebilmektedir.
Yedek parçalarımızda kullanılan hammadde, en kaliteli ve ürüne en uygun malzemelerden seçilmektedir.
Ürününüze uygun olmayan yedek parçayı kullanmak, kısa süre sonra sitemde daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle kalitesi denemiş orjinal malzemeden üretilmiş yedek parçaları tercih etmeniz çalışmalarınızın devamlılığı açısından önemlidir.

wagner gema omega electron bilgi teknik sames micron gibi markalara uyumlu yedek parça, teflon burç gibi, hortum girişi gibi malzeme ve malzemeler, enjektör ve tabanca parçaları, deflektör kaskat kasgat gibi yedek malzemelersonraki ürün>>>


 
İstanbul Merkez : Kavacık Mah. Kaptanlar Cad. No:15/C Beykoz - Tel : 0216 322 99 52 - Fax : 0216 322 35 52 - E-mail : info@elektrostatik.com