Otomatik Toz Boya Kabinleri
 

 

 

      sonraki ürün>>>
ElektrosisMak adlı kişiyi Twitter'da takip et

 

 

Filtreli Tip Otomatik Toz Boya Kabini
Otomatik toz boyama kabinleri, konveyörlü sistemlerde, robot ile boyama yapılacak şekilde tasarlanmıştır. Otomatik toz boyama kabininde İki adet robot boyama ve iki adet manuel uygulama penceresi vardır. Otomatik patlatma sistemi olup, istenilen büyüklüğe göre filtre sayısı değişmektedir. Toz boya kabininin filtreli olması ve özel dizaynı sayesinde, hızlı temizleme imkanı sunmaktadır. Toz boya Kabini, tamamen demonte parçalardan oluşmaktadır. Tüm toz boya kabinlerimizde, aydınlatma sistemi standarttır.

 

 

 

 

 

 

Multisiklonlu Tip Otomatik Toz Boya Kabini

Özellikle az renk çeşidiyle boyama yapan firmalar için ideal özelliklere sahiptir. Boyanın geri dönüşümü, atık boyanın ayrıştırılması ve yüksek emiş gücü sayesinde, kullanıcıya çok yönlü tasarruf sağlama imkanı vermektedir.

Toz Boya Kabini  teknik özellikleri istenilen ebatlara göre değişmekte, ve siklon sistemi mevcut kabininize kolaylıkla monte edilebilmektedir.


sonraki ürün>>>


 
İstanbul Merkez : İncirköy Mh. Tuğlafabrikası Sok. No:5 Paşabahçe Beykoz - Tel : 0216 322 99 52 - Fax : 0216 322 35 52 - E-mail : info@elektrostatik.com