Elektrostatik Toz Boya Tabancası ve Flok Kaplama Sistemleri

ELEKTROSİS MAKİNE olarak, Elektrostatik Toz Boya Tabancası ve Flok sektöründe hizmet vermekteyiz. Kendi üretimimiz olan Toz Boya Tabancaları ve Flok Kaplama makineleri, Türkiye'de üretilen en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Tecrübeli personelden  oluşan imalat ve teknik servis ekibimizle, sizlere en iyi ürünü, en hızlı destele sunma gayreti içersindeyiz.
Türkiye'nin bir çok noktasına ulaşan teknik servis ağımız; 7 gün 24 saat, çalışmalarınızın aksamaması amacıyla hizmet vermektedir.
 
İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakasında, Kayseri, Konya, Samsun, Ankara gibi bir çok şehirdeki gezici ekiplerimiz; tam donanımlı araçlarıyla herhangi bir marka Toz Boya cihazınızda çıkabilecek sorunlarla ilgili anında hizmet verebilmektedir.
 
Firmanızın ihtiyacı olabilecek herhangi bir özel ürün, tarafımızca en kısa sürede projelendirilip sizlerin değerlendirilmesine sunulmaktadır. Özellikle flok sektöründe yapmış olduğumuz özel üretim tesisler, çoğu zaman bir başka benzeri olmadığından, kullanıcıya bir adım önde olma fırsatı vermektedir.
ElektrosisMak adlı kişiyi Twitter'da takip et

 

 

 

GSM: 0542 594 81 33

İstanbul Merkez : İncirköy Mh. Tuğlafabrikası Sok. No:5 Paşabahçe Beykoz - Tel : 0216 322 99 52 - Fax : 0216 322 35 52  Gsm: 0542 594 81 33 - E-mail : info@elektrostatik.com