PW1100 Manuel Toz Boya Cihazı

sonraki ürün>>>
ElektrosisMak adlı kişiyi Twitter'da takip et

 

 

 

Teknik Özellikler:

Elektrik Gereksinimi: 220V 50Hz
Güç 250W
Uzunluk 60-150cm
Genişlik  60-150cm
Yükseklik 60-120cm

Ürünün kataloğunu indirmek için lütfen tıklayınız...


 

3 boyutlu malzemelerin kolaylıkla floklanabilmesini sağlayan “Floklama kabini; 20mm pleksiglas malzemeden imal edilmektedir.

Floklanacak malzemelerin, kabin içersine bir aparat yardımıyla sokulup çevrilmesi  yöntemiyle; malzeme ebatına göre birkaç saniye içersinde kusursuz bir kadife yüzey elde edilir.

Kabin ölçüleri, floklanacak malzemenin ebatı göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Standart ölçüer dışında, kullanıcı  isteğine göre ebatlandırma da yapılabilmktedir.

 

Yüksek voltaj jeneratörü, flok kabinine kolaylıkla takılıp çıkartılabilmektedir. Bu yüksek voltaj jeneratörü, Floklama kabini ile birlikte verilen manuel floklama haznesine de takabilmektedir. Bu sayede, 2 boyutlu parçaların da başka hiçbir ekipmana ihtiyaç kalmadan floklanabilmesi sağlanmaktadır.

Yüksek voltaj jeneratörü, özel bir döküm malzemesiyle yalıtılmıştır. Bu yalıtım sistemi ile, yüksek voltajın sadece floklama kabini içersinde kalması sağlanmaktadır.

Kabinin ön kapak yüksekliği, floklanacak malzemenin ebatlarına göre kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabilmektedir.

 


sonraki ürün>>> 

 

 

 
İstanbul Merkez : İncirköy Mh. Tuğlafabrikası Sok. No:5 Paşabahçe Beykoz - Tel : 0216 322 99 52 - Fax : 0216 322 35 52 - E-mail : info@elektrostatik.com